Choinka noworoczna

Utworzono dnia 18.01.2019

11 stycznia odbyła się w naszej szkole, tak jak każdego roku, Choinka Noworoczna.  Jako pierwsze bawiły się pięknie przebrane przedszkolaki. Można było zobaczyć królewnę, księżniczkę, spidermana, policjanta, biedronkę i wiele innych postaci z bajek. W towarzystwie swoich wychowawców i przybyłych rodziców, dzieci spędziły miło czas na zabawach przygotowanych przez panie animatorki. Tańcząc w towarzystwie Myszki Miki, pokonywały przeszkodę, mogły wejść do bańki mydlanej. Miały okazję zobaczyć również jak zrobić z balonów zwierzątka.

Natomiast w godzinach popołudniowych bawili się najpierw uczniowie klas I-V, a potem VI, VII, VIII i IIIg. Słychać było utwory od disco polo do młodzieżowych, włączane przez wodzireja zespołu dBoys.  Nie zabrakło też specjalnych dedykacji. Młodsi mogli pochwalić się swoim przebraniem i wziąć udział w konkursie na najciekawszy strój karnawałowy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy z balonami, gorące krzesła i tańce na gazetach. Uczennice z gimnazjum uczyły młodszych jak tańczyć Makarenę, Baby Shark, Hey Baby, Chocolate. Nauczyciele, tego dnia sprawowali opiekę nad uczniami, przedstawiciele Rady Rodziców natomiast zajęli się konsumpcją. Ten dzień, ostatni przed feriami, sprawił uczniom wiele radości, a uśmiech często gościł na ich buziach. W takich właśnie nastrojach wszyscy udali się na zasłużony odpoczynek.

Dziękujemy Rodzicom za wspaniałe stroje, które przygotowali dla swoich dzieci oraz za  pomoc w organizacji Choinki.

Mariola Fengier

Choinka noworoczna