V Kiermasz Bożonarodzeniowy

Utworzono dnia 10.12.2019

W tradycję naszej szkoły na stałe wpisał się Kiermasz Bożonarodzeniowy, który zainicjowała Dyrekcja, Rodzice, Nauczyciele oraz Uczniowie. 8 grudnia 2019 roku odbył się już piąty kiermasz, który wprowadził Wszystkich uczestników w magię Świąt Bożego Narodzenia. Od godziny 10:30 można było nabyć przepiękne stroiki i ozdoby świąteczne wykonane przez naszych Uczniów i ich Rodziców oraz w kawiarence napić się wyśmienitej kawy i zjeść pyszne ciasto z domowego wypieku. O godzinie 14:00, po powitaniu przez Pana dyrektora Kryspina Wolińskiego, rozpoczęły się występy artystyczne. Zainicjował je oddział sześciolatków pod kierunkiem swoich Pań wychowawczyń-Danuty Kubiak i Martyny Kałużnej. W dalszej kolejności wystąpiła klasa VI b ,która wraz ze swoją wychowawczynią-Panią Dorotą Litwą, przygotowała przedstawienie bożonarodzeniowe ,,Betlejem jest blisko ''. W przedstawienie włączył się chór pod dyrygenturą Pani Marii Szczap oraz uczniowie klas I-III pod kierunkiem swoich wychowawczyń-Pań Ewy Nawrockiej, Katarzyny Kliszewskiej       i Marii Marciniak. Po zakończonych występach ,nagrodzonych gromkimi brawami oraz podziękowaniami Pana dyrektora Kryspina Wolińskiego, wystąpił zespół-stowarzyszenie ,,Muzyka po godzinach'' pod przewodnictwem Pana Leszka Nowaka, w którym śpiewa nasza absolwentka-Kornelia Raźniewska. Wszystkich artystów publiczność nagrodziła gromkimi brawami. Dziękujemy Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w piąty Kiermasz Bożonarodzeniowy - Dyrekcji, Rodzicom, Nauczycielom, Wszystkim Pracownikom szkoły, Uczniom, za trud, poświęcenie, oddanie i przede wszystkim za obecność. Dziękujemy Paniom, które przygotowały piękną dekorację sali-Pani Elżbiecie Biesiadzie, Ewelinie Grali, Marii Marciniak. Podczas kiermaszu zebrano 5 420,10 zł. Kwota w całości zasili konto rady rodziców ZS w Jankowie Pierwszym.

Dziękujemy! Zapraszamy za rok.

V Kiermasz Bożonarodzeniowy