Utworzono dnia 25.11.2018

Podziękowanie

„Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat” (sentencja, autor nieznany).

Serdecznie dziękuję Dyrekcji, uczniom naszej szkoły oraz wszystkim Rodzicom, którzy wraz ze swoimi dziećmi wspierali akcję „Pomóż pogorzelcom”. Cieszę się bardzo,
że udało nam się zebrać ponad 30 kg różnych artykułów papierniczo-plastycznych,  które zostały przekazane dla dzieci z przedszkola w Jarosławcu (gmina Postomino).

Przypomnę, że pod koniec ubiegłego roku szkolnego pożar przedszkola zaskoczył wszystkich mieszkańców tej miejscowości. Niewiele zostało z budynku po pożarze, bowiem ogień wyrządził bardzo wiele szkód. Strawione przez pożar a później zalane pomieszczenia nadawały się tylko do rozbiórki. Przedstawiciele władz samorządowych gminy Postomino postanowili, że w tym miejscu powstanie nowe przedszkole z kuchnią i stołówką, która również została zniszczona. Aby pomóc dzieciom, które zmagają się z ogromnym nieszczęściem postanowiłam zorganizować naszą zbiórkę, która gromadziła artykuły papierniczo-plastyczne oraz zabawki, puzzle i układanki. Wiem, że w ogromie potrzeb jest to niewielka pomoc, jednak mam nadzieje, że choć                   w niewielkim stopniu nasze wsparcie wywoła uśmiech na twarzach dzieci i pozwoli zapomnieć o tragicznych chwilach.
Jeszcze raz dziękuję.

Magdalena Rybarczyk